درباره ما

جامه نامه فضایی است  برای تعامل طراحان، تولیدکنندگان، اساتید، دانشجویان، صاحبان فکر و اندیشه و دلسوزان حوزه لباس و پارچه

جامه نامه محیطی را فراهم آورده تا افراد در راستای افزایش شناخت جامعه نسبت به این حوزه و ایجاد اعتماد به نفس در علاقه مندان به  این حوزه از دانش، شروع به فعالیت نمایند. تمام هدف ایجاد کنندگان این بستر جمع آوری اطلاعات پراکنده و از هم گسیخته ای است که در ارتباط با پارچه و لباس وجود دارد و هنوز بستری مناسب برای ارائه آن ها آماده نشده است ولی در عین حال به دلیل بکر بودن این فضا طالبان بسیاری در ایران و حتی فراتر از مرزهای ایران وجود دارند که علاقه مند و چه بسا نیازمند به این دسته از اطلاعات می باشند.

فضای طراحی شده شامل تیم تخصصی شرکت ره یافت زمان و تعدادی از اساتید دانشگاه و سر گروه های هر بخش خواهد بود که با توجه به نوع علاقه مندی و تلاش افراد در گروه های مختلف برای ارائه اطلاعات آموزش داده خواهند شد که متناسب با دیدگاه های خلاقانه خویش مطالب آموزشی، علمی، فناورانه، ادبی، مذهبی و دیگر حوزه های مرتبط را با تحقیق و پژوهش  به دست آورده و در اختیار علاقه مندان قرار دهند. در عین حال  افراد فعال و پیگیر مسلما در فضاهای متناسب دیگری نیز که در راستای رشد این فضای تعاملی شکل خواهد گرفت مشغول به فعالیت خواهند شد.

جامه نامه در واقع با اطلاعات و همکاری شماست که تبدیل به یک تیم حرفه ای و تخصصی خواهد شد و در صدد است تا با نگاهی صد در صد علمی و به دور از جریانات مختلف در صدد افزایش دانش و درک جامعه علمی باشد.