کامان پروژکتس: آشنایی با پشت صحنه شرکت کامان پروژکتس…

کامان پروژکتس، برند جهانی کتانی و قهرمان امیر کسایی و ...

0 47

Common projects

کامان پروژکتس یک شرکت لوکس آمریکایی- ایتالیایی طراحی کفش کتانی است. این شرکت در سال ۲۰۰۴ میلادی توسط پرتهان پوپات ” Prathan Poopat ” و فلاویو گیرولامی ” Flavio Girolami” تاسیس شده است. کفش های دست دوز کامان پروژکتس در ایتالیا دوخته می شود و جنس کفش ها، اغلب از چرم ایتالیایی می باشد.

پرتهان پوپات و فلاویو گیرولامی، مردان پشت صحنه برند کامان پروژکتس
پرتهان پوپات و فلاویو گیرولامی، مردان پشت صحنه برند کامان پروژکتس

تولد نام شرکت

پوپات کارگردان هنری مستقر در آمریکا و گیرولامی یک مشاور خلاقیت ساکن ایتالیا است. پوپات و گیرولامی درحالی که در کشورهای جداگانه زندگی می کردند؛ در تعدادی پروژه با هم مشارکت و همکاری داشتند، یکی از این پروژه های مشترک، پروژه کفش آشیل بود. این پروژه های مشترک بین پوپات و گیرولامی، سبب بوجود آمدن نام کامان پروژکتس برای شرکت طراحی و تولید کفش این دو فرد شد.

کفش های کامان پروژکتس به یک شکل، رنگ، اندازه
کفش های کامان پروژکتس به یک شکل، رنگ، اندازه

همه ی کفش های کامان پروژکتس به یک شکل، رنگ، اندازه و سبک مینیمالیستی با امضای طلایی طراحی می شوند. با توجه به تبلیغات و بازاریابی های برندهای مختلف، پوپات و گیرولامی هرگز تبلیغ یا یک مهمانی برای برند خود نداده اند و حتی دیر به دیر پیج اینستاگرام خود را به روز می کنند. پوپات در مورد فعالیت های این شرکت می گوید که ما به ندرت از فعالیت های خودمان با کسی صحبت می کنیم و گیرولامی می گوید: “ما سعی داریم آرام باشیم و اجازه بدهیم که نام تجاری برای خود صحبت کند. ” این دو شریک اصرار دارند که روند خلاقانه آن ها از همان روزهای اولیه شراکت هیچ تغییری نکرده است.

از سال ۲۰۱۴ میلادی، پروژکتس کفش های زنانه از جمله صندل و چکمه با پاشنه های کوتاه به طراحی ها و تولیدات خود افزوده اند.

طراحی و تولید کفش های زنانه کامان پروژکتس از سال ۲۰۱۴م
طراحی و تولید کفش های زنانه کامان پروژکتس از سال ۲۰۱۴م

شهرت جهانی

در جولای سال ۲۰۱۵ میلادی، پوپات با همسر و دو فرزندش تعطیلات به اسپانیا رفته بود که در آنجا به امیر کسایی ” Amir Kassaei “؛ مدیر ارشد خلاقیت در “DDB Worldwide “، معرفی می شود، هنگامی که کسایی در مورد حرفه اش از پوپات پرسید، آقای پوپات پاسخ داده بود که او یک شرکت تولید کفش دارد، با شنیدن نام برند جهانی کامان پروژکتس، کسایی سرفه اش می گیرد و به سمت پسر پوپات می رود و می گوید: ” می دانی پدرت کیست؟ پدرت قهرمان من است، من ۵۰ جفت از کتانی های پدرت را دارم. ”

طراحی های مینیمالیستی شرکت کامان پروژکتس با امضای طلایی
طراحی های مینیمالیستی شرکت کامان پروژکتس با امضای طلایی

علاوه بر امیر کسایی، افراد معروفی مثل فرانک اوشن ” Frank Ocean “، الن دی جنرس ” Ellen DeGeneres “، نایک جوناس ” Nick Jonas “، الکساندر اسکارشگرد ” Alexander Skarsgard ” و دریک ” Drake” از طراحی های مینیمالیستی شرکت کامان پروژکتس استقبال کردند و در بیشتر مجلات مردانه، این شرکت در ردیف اول مد هفته قرار دارد.

جیم مور” Jim Moore” مدیر خلاق مجله  GQ در مورد کتانی های این شرکت می گوید: ” کتانی های این برند بیشتر از هر چیزی در کمدم کمکم می کند و هر کدام را بیش از چهار سال پوشیده ام و چیزی که در مورد این کتانی ها وجود دارد که تقویت کننده اعتماد به نفس مردان است. ”

جوایز و افتخارات

عضویت در تایمز ” The Times ”

طرح های کامان پروژکتس دو بار توسط مجله ” GQ” عنوان ” کفش کتانی هفته ” را به خود اختصاص داده است.

 

گردآورنده : لیلا منافپور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.