پورا لوپز؛ طراح کفش اعضای سلطنتی و سینمای اسپانیا …

پورا لوپز؛ طراح کفش اسپانیا

0 23

 

پورا لوپز ” Pura_Lopez “

پورا لوپز یک طراح کفش اسپانیایی است و مدیر برند ” پورا لوپز” می باشد. او یکی از طراحان کفش برای اعضای سلطنتی و سینمای اسپانیا نیز می باشد.

پورا لوپز؛ طراح کفش اسپانیایی
پورا لوپز؛ طراح کفش اسپانیایی

پورا لوپز

پورا لوپز در ٢٩سپتامبر سال ١٩۶٢میلادی در اسپانیا به دنیا آمده است. وی دختر آنتونی لوپز، تولید کننده کفش است. او شرکت خود را بر اساس یک تجارت خانوادگی در زمانی که صنعت کفش به سرعت رو به رشد بود، تاسیس کرد. دقت و مشاهده او به تکنیک ها او را قادر ساخت که درک و غلبه عمیقی نسبت به طراحی و ساخت کفش به دست بیاورد. وی در مصاحبه با مجله اسپانیایی گفته است که همیشه به هنر و مدرسه های خلاقانه جذب می شده است ولی هیچ وقت فکر نمی کرده است که در صنعت کفش و یا مد کار کند.

برند " پورا لوپز "؛ یک تجارت خانوادگی
برند ” پورا لوپز “؛ یک تجارت خانوادگی

شروع فعالیت هنری

در سال ١٩٧٩ لوپز وارد مدرسه هنرهای کاربردی و تجسم خلاق شد تا طراحی داخلی بیاموزد. در تابستان ١٩٨۴ لوپز به نیویورک رفت و در آنجا آموزش تخصصی طراحی مد لباس را در موسسه تکنولوژی مد آغاز کرد. یک سال بعد او به میلان رفت تا طراحی کفش و تولید آن را در مدرسه بیاموزد که این دوره یک دوره قابل ملاحظه در زندگی لوپز بود. او اغلب در ران وی های مد کفش شرکت می کرد تا حدالامکان درباره تمایلات و دنیای مد بیاموزد.

در ١٩٨۶ لوپز به تجارت خانوادگی اش پیوست و خط تولید کفش زنانه را نیز به تولیدات شرکت خانوادگی اش اضافه نمود و کار خود را با دوکالکشن برجسته josephin و academi شروع کرد .

پورا لوپز؛ طراح کفش زنانه
پورا لوپز؛ طراح کفش زنانه

شروع پیشرفت

ویژگی متمایز کننده کفش های پورا لوپز طیف رنگی استفاده شده در آن است که بسته به فصول سال تغییر می کند. شعار لوپز این است : “کفش شما باید شما را تحریک به راه رفتن کند.” او می گوید: ” کفش مهم ترین اکسسوری در استایل یک زن است.” شاخص ترین روز برای برند لوپز  روز عروسی پرنس فیلیپ و اورتیز کوسیسیون بود، روزی که کفش های طراحی پورا لوپز را همسر پرنس پوشیده بود و بقیه مهمان ها به پیروی از عروس کفش های پورا لوپز را پوشیدند و بعد از آن پورا لوپز به عنوان طراح کفش عروس شناخته شد و جایزه بین المللی دریافت کرد.

طیف رنگی، ویژگی متمایز کننده کفش های پورا لوپز

او سالانه ٢ کالکشن ارائه می دهد که هر کدام شامل ٢٠٠ مدل در هر فصل می شود، این حجم زیاد به این دلیل است که لوپز همه نوع خانم را در خیالش مد نظر دارد و مناسب آن ها کفش طراحی می کند. کفش های او در ٨ کارخانه مجزا در اسپانیا تولید می شود و فقط از چرم ایتالیایی استفاده می کند. از سال ٢٠٠٩ لوپز خط تولید کیف را نیز شروع کرده است .

 

گردآورنده : هانیه ابراهیمی

 

 

منبع www.puralopez.com
از طريق www.puralopez.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.