(لاگوست) درج آیکون نمادین ۱۰ حیوان در معرض انقراض بر روی تی‌شرت‌ها …

پروژه ایکس

0 49

جدیدترین پروژه برند فرانسوی “لاگوست” با نام پروژه “ایکس” به درج آیکون نمادین ۱۰ حیوان که در معرض بیشترین خطر انقراض در سرتاسر دنیا قرار دارند بر روی تی‌شرت‌ها اختصاص دارد.

کمپانی فرانسوی “لاکوست” در هفته مد پاریس از جدیدترین پروژه طبیعت‌دوستانه خود رونمایی کرد.

پروژه لاگوست (ایکس)

“لاگوست” در این پروژه اقدام به تولید تشی‌رت‌های پولو و یقه دار سفیدرنگ با بسته‌بندی مخصوص در تعداد بسیار محدود کرده است که به جای لوگوی شناخته شده کوروکودیل سبزرنگ این شرکت از آیکون نمادین ۱۰ حیوانی که در معرض بیشترین خطر انقراض در سرتاسر دنیا قرار دارند، استفاده کرده است.

تمامی عواید حاصل از فروش این مجموعه نمادین برای کمک به حفظ حیات این گونه‌های در حال انقراض استفاده خواهد شد.
برندلاکوست

نکته جالب توجه در این پروژه حمایتی تعداد محدود تولید این تی‌شرت‌ها بر اساس تعداد موجود هرگونه جانوری بوده به‌طور مثال تیراژ تولید تی‌شرت‌های با لوگوی گراز ماهی کالیفرنیایی فقط سی عدد است زیرا که فقط همین مقدار از این گونه جانوری در حال انقراض در جهان موجود و یا از تی‌شرت با طرح ایگوآنای آناگادا ۴۵۰ عدد تولید شده است.

 این کمپانی در مجموع ۱۷۷۵ تی‌شرت برای این مجموعه تولید کرده بود که همگی آن‌ها در کمتر از دو ساعت بفروش رسیدند که تمامی عواید حاصل از فروش این مجموعه نمادین برای کمک به حفظ حیات این گونه‌های در حال انقراض استفاده خواهد شد.

نام و لوگوی کمپانی لاگوست، که در گذشته در ایران با نام “سوسمار نشان” شناخته می‌شد، از نام مستعار بنیان‌گذارش جان رنه لاکوست الهام گرفته شده است. لاگوست که تنیسوری حرفه‌ای بود به دلیل جان‌سختی و تلاش بی‌حدش در زمین بازی به “کوروکودیل” معروف شده بود.

منبع .honaronline.ir
از طريق هنر آنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.